Şirket, firma ve kurumlar için çok önemli olan evrak gönderimi İstanbul gibi kalabalık şehirlerde oldukça tecrübe gerektiren bir sektördür. Bu sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren Dudullu moto kurye en kaliteli hizmeti müşterilerine verebilmek için oldukça tecrübeli bir kurye ekibine sahiptir. Kurye sektöründe kaliteli hizmet verebilmek kaliteli bir ekiple mümkün olmaktadır. Evrak ve dosyaların sevk edileceği ve gönderileceği lokasyondaki yol bilgisine sahip ve adres portföyü çok geniş olan motorlu kuryeciler bu hizmeti güvenli bir şekilde yerine getirebilmektedir. Firmamız tamamı bu şekilde donanımlı ve eğitimli üyelerden oluşan bir motorize ekiple İstanbul geneline nokta teslimat yapmaktadır.

Dudullu Moto Kurye Hizmet Konsepti

İstanbul genelinde dosya gönderimi yapabilen firmamız çok farklı hizmet standartlarını da müşterilerin tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre şekillendirmiştir. Bunlar içerisinde yer alan standart moto kurye hizmeti maksimum 3 saat içerisinde göndermiş olduğunuz evrakınızın istenen adrese teslimatını kapsar. Eğer biraz daha hızlı bir teslimat talep ediyorsanız Express moto kurye hizmetinden faydalanmak sizin için daha uygun olacaktır. Dudullu moto kurye Ekspres teslimatları maksimum bir buçuk saat içerisinde istenen yere sorunsuz bir şekilde teslim edebilmektedir. Aradığınız çok daha hızlı bir teslimat ise ve acil gönderileriniz için yarım saat içerisinde teslim edilmesini talep ediyorsanız VİP moto kurye hizmetinden faydalanmak durumundasınız. VIP moto kurye hizmeti talep eden tüm müşterilere sunulabilen yarım saat ile bir saat arasında teslimat olanağı sunan muhteşem bir hizmettir.

Dudullu Moto Kurye ve Güvenli Teslimat

Bir moto kurye firmasının sahip olması gereken P1 ve K2 belgeleri firmamızın standartlar arasında bulunmaktadır. Dudullu moto kurye olarak hem hızlı teslimatı hem de trafik güvenliğini vaat etmekteyiz. İstanbul gibi sıkışık trafiklerde zaman zaman kuryelerin trafikteki seyir halinde olan araçların ve yayaların can ve mal güvenliğini tehlikeye attığı bilinmektedir. Bizler firma olarak hızlı ve sorunsuz teslimatı güven içerisinde yapmayı prensip edinmiş durumdayız. Tüm teslimatlarınız trafik kurallarına uyan tecrübeli motorize ekipler ile yapılmaktadır. Üstelik oldukça ekonomik fiyatlarla bu hizmetleri İstanbul halkına sunmaktayız.