Dudullu motorlu kurye, yoğun gönderisi olan müşterilerin moto kurye ihtiyaçlarına cevap verebilmek için daha avantajlı olan kiralık kurye hizmeti sunumunu gerçekleştirmektedir. Kiralık kurye hizmeti ile moto kurye firması, yapılan bir sözleşme ile kiralık kurye hizmeti almak isteyen müşteriye haftalık, aylık gibi süreler için bir moto kurye elemanının kiralanmasın işlemini gerçekleştirir. Kiralanan motorlu kurye elemanı yapılan sözleşme kapsamında yalnızca kiralama yapan müşteri için hizmet verecek ve adeta onunu bir elemanı gibi hareket edecektir. Bu sayede, müşteri yaptığı gönderilerin adedine ya da çeşidine göre kurye bedeli ödemeyecek olup yalnızca yapılan sözleşmede belirlenen sabit bir bedelin ödenmesi ile yükümlü olacaktır. Müşteriye tahsis edilen özel kuryeler ile müşteri gönderi ihtiyaçlarını kolaylıkla ve problemsiz bir şekilde karşılama imkânına sahip olacaktır.

Kurye Kiralama Hizmeti Sayesinde Gönderileriniz Yoğunluktan Etkilenmez

Dudullu motorlu kurye, sürekli gönderide bulunan firmalara kiralama hizmeti sunarak gönderi maliyetlerinin düşmesini sağlamaktadır. Moto kurye firmalarının yoğun olması önemli olmaksızın müşteriler kiralık kurye sayesinde gönderilerini istedikleri vakitte yerine getirme imkânına sahip olurlar. Kamuda çalışanlar için son iş günü olan Cuma günleri, ay sonları ve anneler günü, babalar günü ve sevgililer günü gibi özel günlerde kurye hizmeti talebi normal günlerin iki üç katı kadar yoğun olduğu için firmalar gönderi talepleri konusunda çeşitli sıkıntılar yaşayabilmektedir. Kiralık kurye sahibi firmalar ise hiçbir sıkıntı yaşamadan gönderilerinin ulaşımını sağlamaktadır. Motorlu kurye fiyatları, gönderi talebinin varış süresine göre değişmekte olup standart, ekspres ve vip gönderi şeklinde teslim sürelerine göre farklı fiyatlandırmalar bulunmaktadır.  Kiralık kurye hizmetinde ise genellikle taraflar arasında yapılan sözleşmede kiralama süresi için belirli bir bedel bulunmaktadır.

Kurye Kiralama Hizmeti Faydaları

Dudullu motorlu kurye, düzenli gönderisi olan firmalara kiralık kurye hizmeti ile ekonomik bir gönderi seçeneği sunmaktadır. Kiralık moto kurye elemanı müşterinin elemanı gibi gönderi teslimlerinde görev alacağı için doğal olarak müşterinin personel sayısını da artırmaktadır. Kiralık kurye hizmeti tecrübeli moto kurye elemanları ile sağlanacağı için herhangi bir problem çıkma olasılığı minimum düzeydedir.