Dudullu moto kurye olarak İstanbul Dudullu’da yaşamakta ya da çalışmakta olanların hayatını kolaylaştırmak üzere hız ve güven temelli olarak hizmet vermekteyiz. Motor kullanılarak gerçekleştirilen teslimler sonucunda müşterilerimiz hız dışında pek çok konuda avantaj elde etmektedir.

  • Müşterilerimiz günün hangi saatinde ihtiyaç duyarlarsa duysunlar motor kurye hizmeti alabilmektedirler.
  • Bireysel ya da kurumsal toplu gönderimlerde aynı anda farklı adreslere davetiye, broşür ya da fatura gibi gönderiler ulaştırılabilmektedir.
  • Teslim süresi müşterinin talebi doğrultusunda ekspres seçeneği ile daha da kısaltılabilmektedir.
  • Başka bir adrese ulaştırması için motor kuryeye teslim edilen paketler kuryenin sorumluluğu altında korunmaktadır ancak ekstra güvenlik isteyen müşterilerimiz için sigorta seçeneği bulunmaktadır.
  • Gönderi sayısı fazla olan müşterilerimiz için avantajlı fiyatlar ve kiralık kurye gibi hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Motor Kurye İle Teslimatı Tercih Edin Zamana Bağlı Kalmayın

Dudullu motor kurye olarak Dudullu halkının gönderi taleplerinin karşılanması için verdiğimiz hizmeti tatil günlerinde de geçerli olmak üzere günün her saatinde gerçekleştiriyoruz. Teslimatta mesai gün ve saati kavramını ortadan kaldırmış olmamız özellikle acil ulaştırılması gereken bir paketi bulunan müşterilerimize büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu avantadan yararlanarak özel günleri tam zamanında ve saatinde kutlayarak dilediğiniz hediyeyi gönderebilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Ya da geç saatlerde rahatsızlanan bir yakınınızın ilacını eczaneden aldırıp tam vaktinde hastanıza ulaştırarak belki de hayatını kurtaracak bir adım atmış olabilirsiniz. Üstelik tüm bunları ve daha fazlasını gerçekleştirmek için zaman ayırmanız, trafik stresi yaşamanız ya da aracınız yoksa İstanbul için uzak mesafede ciddi bir maliyeti olan taksi kullanmanız gerekmemektedir.

Standart Kurye Uygulamaları Dışındaki Hizmetler

Dudullu motorlu kurye olarak temel hedefimiz müşteri ihtiyaçlarının zamanında karşılanmasıdır. Hız temelli çalışan motor kurye hizmetimiz bu ihtiyacı büyük ölçüde karşılamaktadır. Ancak süre konusunda daha fazlasını talep eden ve gönderisinin hemen ulaştırılmasını isteyen müşterilerimiz için ekspres kurye görevlendirilmektedir. Bu hizmet için normal kuryelere kıyasla bir miktar daha fazla ücret talep edilmekle birlikte ulaştırmak istediğiniz paket acilse katlanacağınız maliyet size özel verilecek hizmetin değerinin çok altında kalacaktır.