Otogarların Anadolu Yakası için ana merkezlerinin toplandığı, büyük çaplı global firmaların faaliyetlerine devam ettiği bölgelerden biri olan Dudullu’da sıklıkla moto kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulabiliyor. Her türlü yük gönderiminden evrak gönderimlerine kadar bu tür hizmetlerden yararlanılması söz konusu olabilmektedir. Dudullu motorlu kurye hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle firmada uygun olan moto kuryeye doğrudan ulaşması gerekmektedir. Böylece moto kurye ile birebir ilişki kurarak doğrudan aldığı hizmetin kalitesini belirleme imkanı da bulunabilecektir. Moto kuryenin gönderimleri alacağı noktaya ulaşmasının ardından burada gönderimin iletileceği nokta belirtilerek adresin bu gönderiye eklenmesi yeterli olacaktır. Sürekli olarak moto kurye hizmeti alan kişiler için bu çalışmalar sürekli hale geldiği için çok daha kolay şekilde gerçekleşmektedir.

Moto Kuryede İhtiyaçlar Karşılanmaya Çalışılır!

Araçlarla verilen kargo hizmetlerinde kargo şirketlerinin genel hizmet anlayışları ve prensipleri doğrultusunda bazı kalıplar dışına çıkmadan kişilere kurye hizmeti vermesi söz konusu olmaktadır. Ancak Dudullu motorlu kurye olarak firmamız müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu alanlara çözüm getirmek için kurye çalışmalarını çeşitlendirerek sunmaktadır. Bu kurye çeşitleri arasında acil teslimat veya VIP teslimat olarak bilinen gönderim şekilleri en çok ilgi çeken gönderim türlerinden oluyor. Yapılacak kargo gönderimlerinin en kısa şekilde başka hiçbir kargoyu beklemeden kişiye özel olarak yapılmasını sağlayan bu gönderimler kişilerin kuryeyle ilgili ihtiyaçlarının karşılanmasının önünü açmaktadır.

Moto Kuryelere Ne Kadar Yük Verilebilir?

Çevrede görülen motorlu kuryelerin pek çoğunun sadece motosiklet arkasında yer alan ve belirli bir hacme sahip olan alanlardan kargoları taşıdıkları düşünüldüğü için kuryelere verilebilecek olan yükün oldukça az olduğu düşünülmektedir. Oysa Dudullu motorlu kurye olarak profesyonel şekilde hizmet vermekte olan kuryelerin tamamı kapasitesi yüksek bagaj bölümleri ile en nitelikli şekilde hizmet vermeye gayret ediyorlar. Evrak gibi küçük boyutlu gönderimlerde hiçbir sınır olmadan gönderimlerin yapılması mümkün olurken kutu ve benzeri şekilde saklanmış olan gönderimler için moto kuryelerin kendileri ile görüşülmesi ve motosikletinin uygunluğunun araştırılması daha yerinde olacaktır. Çok büyük boyuttaki gönderimlerde moto kuryenin avantajı kullanılmak isteniyorsa burada birden fazla moto kuryeden destek alınabilir.