Dudullu moto kurye hizmetlerini sevdiklerinize hediye göndermek ve sürpriz yapmak amacıyla da kullanabilirsiniz. Özel bir günde ve belirli bir saatte sevdiklerinizi şaşırtmak ve hediye vererek sevindirmek istiyorsanız bunu kişisel çabalarla gerçekleştirmeniz çoğu zaman oldukça yorucu ve zaman alıcı, bazı durumlarda da imkânsız olmaktadır. Buna karşın hediye ulaştırmak için motorlu kurye hizmetlerini tercih ettiğinizde saat ile kendinizi sınırlamadan dilediğiniz bir zamanda teslim edilmek üzere hediyenizi gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz hediye seçmiş olduğunuz kurye çeşidine uygun olarak belirlenen saatte varış noktasına ulaştırılacaktır. Bu sayede sevdiğiniz kişiye tam olarak doğduğu saat ya da onun için özel olan bir saat diliminde sürpriziniz ulaşmış olacaktır. Hediyenin zarar görmeden yerine ulaşması için de gerekli tedbirler alınmaktadır. Kurye motorlarımızın özelliği sayesinde hava şartları ya da yoldan etkilenmeden kuryeye teslim ettiğiniz şekilde hediyeniz ulaştırılabilmektedir.

Kurye Hizmetlerinde Güvenlik

Dudullu motor kurye olarak varış noktasına ulaştırmak üzere bize emanet edilen her türlü gönderinin hızlı ulaştırılmasının yanı sıra zarar görmeden ulaştırılmasını önemsiyoruz. Bu amaçla firma olarak çalışma prensiplerimiz doğrultusunda bazı uygulamalara yer veriyoruz. Gönderi güvenliği ile ilgili olarak öncelikle dikkat ettiğimiz husus paketin doğru kişi ve adrese teslim edilmesine özen göstermek ve talep formunda belirtilen dışındaki kişi ya da adrese teslimat yapmamaktır. Buna ek olarak gönderinin taşınma sürecinde zarar görmemesi için taşıma koşullarının uygun olmasına özen gösteriyoruz. Hava ve yol koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip olan kurye çantaları ve motosiklet bagajlarını gönderi güvenliğini sağlamak amacıyla kullanıyoruz.

Özel Motosikletler ile Güvenli ve Hızlı Teslimat

Dudullu motorlu kurye olarak gerçekleştirmiş olduğumuz teslimatın hızlı ve güvenli olmasında elemanlarımızın kullanmış olduğu motosikletlerin payı büyüktür. Hız yapmaya müsait hafif ve güvenli motosikletlerde bulunan özel bölme ile de gönderiler için ekstra güvenlik sağlanmaktadır. Araçlarımızın gaz ve fren sistemleri ile ilgili olarak trafikte seyrederken bir sorun yaşanmaması ve arıza kaynaklı gecikmeler olmaması için düzenli bakım yapılmakta ve eskimiş ve yıpranmış araçlar kullanılmamasına özen gösterilmektedir.