İstanbul içerisinde kurye ve kargo işlemlerinin gerçekleştirilmesi pek te kolay değildir. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde yaşanan yoğunluk sebebi ile bir yerden başka bir yere ulaşmak bile sorun olurken bir şeyler taşımak daha büyük sorunları birlikte getirmektedir. Yaşanana gecikmeler ve diğer sorunlar sebebi ile ticari işlemlerde büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Gecikmenin ve sorunların önüne geçebilmek için Dudullu motorlu kurye hizmetleri sunulmaktadır. İşletmeler ya da diğer şahsi işlemler için hızlı şekilde teslimat ve taşımacılık yapılmaktadır. Dudullu ve çevresinde sunulan hizmet ile işlemlerin gecikmesi ve sorunlar oluşması engellenmiş olmakta ve zararların önüne geçilmektedir.

Motosikletli Kurye Hizmeti

Dudullu kurye hizmetleri taşıma ve kurye işlemlerinde motosikletleri tercih etmektedir. Motosikletler ile yapılan bu taşıma işlemlerinin hem avantajları hem de dezavantajları bulunmaktadır. Öncelikle motosikletler diğer taşıma araçlarına göre az yer kaplama özellikleri dikkat çekmektedir. Bu özelliklerini en iyi şekilde İstanbul trafiğinde gösterebilmektedir. İstanbul içerisinde bir yerden başka bir yere gitmek motosikletler ile kolay şekilde yapılabilmektedir. Trafik durmuş olsa bile motosikletler diğer araçların arasında geçerek yollarına devam edebilmektedir. Bu sayede de hızlı şekilde ulaşması gereken yerlere ulaşabilmektedir. Motosikletler taşıma işlemleri düşünülerek tasarlanmadıkları için belli bir sınır dâhilinde taşıma yapabilmektedir. Bu sınır ise motosikletlerin sürüş güvenliğini ve trafiği tehlikeye atmayacak büyüklük ve ağırlıktaki eşya ve evrakların taşınması şeklinde belirlenmektedir.

Sorunsuz Kurye Teslimatı

Dudullu motor kurye hizmetleri müşterileri için farklı şekillerde sunulabilmektedir. Motorlu kurye ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kimlik, adres ve taşınacak şeylerin bilgilerini paylaşarak hizmet alımını başlatabilirsiniz. Bu işlem sonrasında belirttiğiniz saatte kurye çalışanı kapınızda olacaktır. Taşınmak üzere teslim ettiğiniz şeyler için iki teslimat seçeneği bulunmaktadır. Birincisi doğrudan teslimat seçeneği olup teslim alınan şeylerin doğrudan teslimat adresine doğru yola çıkmasını ifade etmektedir. İkinci seçenek ise belirlenmiş bir saat ya da saat aralığında teslim edilmesidir. Bunları sağlamak üzere yedi gün yirmi dört saat hizmet verilmekte olup özellikle ilaç gibi acil taşınması gereken şeyler için sabahı beklemeden teslimat yapılabilmektedir.