Motorlu kurye hizmeti İstanbul gibi büyük şehirlerde acil durumlar için hayat kurtarıcı olabiliyor. Özellikle Dudullu gibi trafiği yoğun bölgelerde motorlu kuryelerin teslimatlardaki hızı birçok kişinin kişisel araçları ile ulaşamayacağı kadar yüksek. Biz de Dudullu motorlu kurye ekibi olarak bu hızı devam ettirmek ve teslimatlarınızı en kısa sürede ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Güvenilir ekip arkadaşlarımız ve sektördeki tecrübemiz ile sizleri mağdur durumda bırakmadan, mümkün olan en hızlı şekilde teslimatlarınızı alıp yerine ulaştırıyoruz.

Dudullu Motorlu Kurye Hizmeti ve Teslimat Seçenekleri

Dudullu motorlu kurye hizmetlerimiz ile sizlerin her ihtiyacına cevap vermeye çalışıyoruz. Bu yüzden diğer kargo ve motorlu kurye firmalarında olmayan bir teslimat seçeneği olan VIP teslimat ile karşınıza çıkıyoruz. Bu teslimatta acil evrak ya da paketiniz aynı bölgeye giden diğer paketler beklenmeden anında yola çıkıyor ve böylece işiniz en kısa sürede halledilmiş oluyor.

Ayrıca acil teslimat seçeneğimizde de paketleriniz mümkün olan en kısa sürede olması gereken yerde oluyor. Firmamız kişisel ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetlerini hiçbir alanda sizlerden esirgemiyor. Teslimat öncesinde, sırasında ve sonrasında kurye ile birebir görüşebiliyor ve paketinizin durumundan da haberdar olabiliyorsunuz. Böylece hem teslimatlar konusunda içiniz rahat oluyor hem de işlerinizi yerinizden bile kalkmadan düzene sokmuş oluyorsunuz.

Dudullu Motorlu Kurye Hizmetinde Paket Limitleri

Motorlu kuryelerin genelde yalnızca belge teslimatlarında kullanıldığı düşünülür ancak bu her zaman için doğru değildir. Dudullu motorlu kurye hizmetleri olarak sizlerin yalnızca belge teslimatlarınızı değil daha büyük paketlerinizi de taşıyoruz. Motorlarda taşınabilecek her türlü paketinizi adresinizden alarak istediğiniz yere teslim ediyoruz. Üstelik bu teslimatlardaki sınırı da siz belirliyorsunuz. Teslim edilmesini istediğiniz paketin büyüklüğü ya da ağırlığı ile ilgili birebir kuryeniz ile konuşarak paketinizin uygunluğunu öğrenebilmeniz mümkün. Bu sayede diğerlerinden çok yer kaplayacağını düşündüğünüz paketleriniz için motorun durumunu da öğrenmiş oluyorsunuz. Teslim aldığımız paketler için tek kuralımız ise paketin trafik kurallarını ihlal etmemesi ve kuryelerimiz için trafikte risk oluşturmuyor olması.