İstanbul’daki pek çok yol güzergahının kesişim noktası olan Dudullu, büyük bir trafik problemi ile gün içerisinde karşı karşıya kalmaktadır. Özellikle mesai başlangıcı ve bitişinde trafik sorunu hat safhaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda devreye girmekte olan firmamız evrak ve dosya gönderim talebinde bulunan her türlü kuruma destek sunmaktadır. Dudullu kurye firması olarak bulunduğumuz bölgede uzun zamandır kurye gönderi hizmeti veriyoruz. Bunu sağlayabilmek için modern olan çözümleri firmamızın ve tesisimizin bünyesine entegre etmekte oldukça hızlı davranıyoruz. Bu sebeple kurumlar ve firmalar bizimle iletişime geçip evrak veya dosya gönderim talebinde bulunduğunda dünya standartlarında bir hizmet verilmektedir.

Dudullu Moto Kurye Güvenli Teslimat

Her ne kadar internet teknolojileri ön plana geçiyor olsa da hala resmi olan evraklar, faturalar, sözleşmeler maddi olarak basılıp elden gönderilmek zorundadır. Özellikle acil olan evrakların gönderiminde devreye girmekte olan kurumumuz bütün teslimatlar sırasında güvenlik opsiyonlarını maksimum seviye çekebilmektedir. Firmamızın bünyesinde istihdam edilen motorize olan ekip mutlaka evrak teslimatından önce kimlik kontrolü yapıp imza karşılığı gerekli olan evrak ve dosyayı sunmaktadır. Böylece Dudullu moto kurye firmasının sunmuş olduğu bütün hizmetlerde sıfır hata payı ile işlemler gerçekleştirilmektedir. Özellikle acil ve hızlı olan gönderimlerde devreye soktuğumuz vip kurye uygulamamız hem hız hem de güvenlik opsiyonları bakımından en kaliteli çözümümüz olarak ön plana çıkmaktadır.

Dudullu Motor Kurye Uygun Fiyat Portföyü

Firmamızın hizmet portföyünde yer alan en kaliteli çözümlerden bir başkası da gidiş-dönüş moto kurye hizmetidir. Özellikle evrak ve dosyalar gönderilip, imzalatıp, tekrar kuruma getirilecekse bu durumda tek seferde sözleşme yapılarak evrak ve dosyalarınız alınıp gerekli olan yere teslim edilip istenen başka evraklar eklendikten sonra tekrar size ulaştırılmaktadır. Sadece kurumlar için değil e ticaretle uğraşan firmalar için de son derece aktif bir çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kiralık kurye alternatifi istenen periyotlarda firmalara ve kurumlara sunulabilmektedir. Arzu edildiğinde günlük arzu edildiğinde haftalık veya aylık olarak kiralık kurye çözümümüzü devreye sokabilmekteyiz. Dudullu motor kurye firması olarak dünya standartlarındaki hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.