Dudullu, İstanbul’un Ümraniye ilçesine bağlı bir semt grubu olarak içeriğinde bulundurduğu İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi ile birlikte özellikle sanayi ve ticaret açısından çok önemli bir konumda bulunmaktadır. Bölge içerisinde günlük olarak faaliyet gerçekleştiren sanayi ve ticaret kurumları, faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duydukları gönderi hizmetlerini oluşturabilmek adına firmamıza başvurarak Dudullu kurye hizmetleri talep etmektedir. Firmamız, Dudullu bölgesinde gerçekleştirdiği kurye işlemlerinde; evrak taşımacılığı, ürün sevkiyatı, cihaz teslimatı, gidiş-dönüş kurye hizmetleri, toplu dağıtım hizmetleri ve hediye gönderimleri gibi birçok farklı hizmetle işletmeler için avantaj oluşturmaktadır. Dudullu bölgesinde birçok işletme kurye hizmetlerimizi abonelik sistemi veya kurye kiralama gibi yöntemler ile talep etmektedirler.

Dudullu Bölgesi Dudullu Moto Kurye Abonesi

Dudullu Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermekte olan birçok farklı işletme sürekli olarak talep ettikleri Dudullu moto kurye hizmetleri için firmamız üzerinden abonelik gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Firmamız, kurye hizmetlerinde sunmuş olduğu abonelik sistemi ile birlikte aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık gibi farklı periyotlarda abonelik gerçekleştiren işletmeler için sabit fiyatlarla sınırsız kurye hizmetleri sunmaktadır. Abonelik gerçekleştiren işletmeler istedikleri her zaman 7 gün 24 saat boyunca ve hatta yılın 365 günü kurye hizmetlerini talep ederek resmi veya özel gönderilerini adresine ulaştırabilmektedir. Abonelere firmamız, daima en hızlı ve en kaliteli hizmetleri avantajlı fiyatlarla verirken işletmeler maliyet ve vergi avantajı sağlamaktadır.

Dudullu İşletmeleri Dudullu Motor Kurye Kiralıyor

Firmamız tarafından geliştirilmiş olan özel bir sistem sayesinde sürekli olarak hizmet alan müşterilerimiz Dudullu motor kurye hizmetlerinde kiralama yöntemini tercih edebilmektedir. Kiralık kurye yöntemi sayesinde firmamız bünyesinde çalışmakta olan kurye personeli veya personelleri işletmelerin bünyesinde birer taşeron personel gibi çalışırken işletmeler ücret ödemesini tarafımıza yapmakta ve kurye hizmetlerini personelden almaktadır. Firmamız, işletme dahilinde çalışmakta olan kurye personelinin aylık ödemelerini gerçekleştirirken kontrollü bir şekilde işletmenin tüm hizmetlerini kaliteli olarak gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Kurye kiralama yöntemi, işletmelerde personel istihdam sorununu ortadan kaldırmakta ve aynı zamanda birçok masrafın önüne geçerek maliyet avantajı elde edilmesini sağlamaktadır.